O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Ahoj zavoďaci. Tréninky a soustředění icon
Tréninky a soustředění
Počasí nam přeje a to znamená, že treninky se budou konat již na sněhu. Dnes to je 17.12.2009 se začíná lyžovat na Mostech večerním lyžovaním. Bližší informace na stránkach www.skimosty.cz. Armáda začíná v pátek 18.12.2009 večerním lyžovaním od 17,30 hod. Sněhové podmínky mají skvělé. Proto navrhuji aby přes víkend se každý rozjezdil individualně a v úterý místo tělocvičny bychom se sešli už někde na svahu na večerním lyžování. Místo a čas ještě upřesním na stránkach oddílu. Já v pátek od 17,30 hod. budu s Nikol určitě na Armadě včetně víkendu.
Při individuálním treninku dbejte hlavně na bezpečnost a nepřeceňujte své síly ať nedojde k nějakému zranění a taky nezapomeňte na ochranné pomůcky jako jsou například (chránič páteře, přilba atd). Na závěr snad jen "příjemnou lyžovačku" a na úterý se už těším.
Prosím ještě pošlete mi telefonní kontakt na můj e-mail včetně operátora ať Vás můžu i informovat o termínech treninku formou SMS pomocí PC. Sledujte, ale hlavně stránky LO Třinec kde bude vše podstatné.
Patrik
e-mail: szotkowski.patrik@seznam.cz
tel: 776 125 644
Autor: Šárka @ 17.12.2009 09:36

Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: