O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Mistrovství republiky na Stohu. Aktuálně icon
Aktuálně
Zdravím všechny příznivce třineckého lyžování.
O víkendu 1.a 2.3.2008 třinecká děvčata Klára,Lenka a Lucka Rašková závodila ve slalomu a obřím slalomu na nejprudším svahu republiky,který je homologován pro žákovskou kategorii STOH ve Špindlerově Mlýně.
I když se čekalo škaredé počasí,závody nebyly odvolány a my teda jely do té bitvy.Holky trénovaly před mistrovstvím něco na Mostech a taky na Bílé.Obzvlášť si věřily hlavně na slalom,který umíme.
V sobotu byl v plánu obří slalom,který skrz počasí byl přesunut na polovinu března do Albrechtic.A v neděli se slalom jel.Počasí nebylo nic moc a třinečačky na své kuži pocítily kvalitu svých oděvů.Totál promočené.Ale bydleli jsme v areálu, tak mezi koly bylo sušení a převlékání.
Klára startovala s číslem 9.,Lenka 24. a Lucka 36.Teplo ovlivnilo i kvalitu trate.Pěkně si jela jen jednička a hned se to propadalo,ale já jsem holkám věrila,že to dají nejlíp jak to půjde.V Kláře jsem se nemýlila po prvním kole byla sedmá,Lenka nepotvrdila mé očekávání strach z převýšení od první brány a v poslední brance se potvrdila její slabá fyzická kondice dolních končetin a bylo z toho po prvním kole 25.místo a druhé kolo jí vypla lyže a bylo po nadějích. sad.Lucka šla do toho z vervou nebála se,jela celkem slušně,ale díry v branách neustála,taky si myslím že chyběla síla.
Druhé kolo bylo zajímavé.Klára totálně promočených rukavicích se postavila na start a bylo vidět že chce dojet do šestého místa a jít si pro cenu a potřást si pravicí s Ondrou Bankem,který byl přítomen.Ale při vjezdu na rovinu chytla rukou bránu a spomalila nájezd a nadeje byly pryč.Ale ustála sedmé místo,zlepšila své body a myslím že to bylo slalomové maximum v letošní sezoně.Blahopřeji. smileBoje o medaile byly zajímavé, z páté pozice zaútočila Katka Paulátová a vyhrála.Super.Je to na moravě.Trochu si myslím, že prokaučoval trenér- Valentíny druhé kolo a suverénní slalomářka této sezony brala sřríbro.Třetí- Katka Kotrlová a čtvrtá Gábina Capová.Tak že, čtyři moravčky v sedmiče. wink
Autor: Šárka @ 04.03.2008 05:04

Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: