Archiv

hledej (články)

M ČR žáků v Rokytnici. Aktuálně icon
Aktuálně
V Krkonoších tento víkend probíhaly boje ve všect třech závodních disciplínách vypsaných pro žáky.Tratě byly náročné ve všech směrech-podložka tvrdá,těžké závodní tratě,těžké sjezdové tratě.Prostě tak jak to má být.Nominaci na mistrovství z třineckých závodníků měli starší žačka Barbora Kosová,která se neúčastnila.Má málo natrénováno,výsledky na moravských závodech nebyly pro mě přesvědčivé a docházka na tréninky nízká.Pro vrcholový sport to nestačí.
Druhou nominovanou byla Lenka Jadamusová momentálně zraněná-zlomená ruka.
Jedinou účastnici byla Klára Dohnalová.
Začalo se závodit v SuperG.Mladší žáci měli trať více otevřenou než při tréninku,kterého se Klára nezúčastnila,důvod-finanční.Vypčítalo se po závodě,že v některých místech dosahovali závodníci až 100km rychlost.Klára obsadila 12.místo ze 41 startujících.
Vyšší ambice jsme čekali v obřím slalomu.Závod byl na vysoké úrovni.Největší soupeřky Kláry jely před ní,a tak do cíle dorazila,a měla druhý čas.Hrkly mi slzy do očí,to se nemělo ale stát,protože o medaili přišla.Od stříbrné ji dělilo 5setin a od bronzové 4setiny.Nakonec jsme dovezli bramborovou medaili. A ve slalomu už předem jsem věděla,že medaile nebude,ale do šestého místa to zvládla a dobojovala na tvrdé podložce na pěkném 5.místě.
Hodnocení:Můj názor je:Stále nejsem vyrovnaná s neshodama v oddíle a velkou váhu dávám i tomu.Jednak celý týden se netrénovalo, myšlenky jsou stále negativní a zlé.Vše se přenáší.A ta medaile mě mrzí velice,ale je to jen sport.