O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
RKZ Bílá 11.-12.2. 2006 Kalendář závodů icon
Kalendář závodů
Dnes se rozjíždí republikové klasifikační závody pro žáky na Bílé.Třinecké barvy bude reprezentovat starší žačka Barbora Kosová,mladší žačky Klára Dohnalová a Lucie Rašková.
Dnes holky závodí ve slalomu a v neděli v obřím slalomu. wassat
Závody se celkem vyvedly až na to počasí-stále sněžilo.Pořadatele postavili slalomy v horní části sjezdovky,bylo to tak zajímavější,protože vypadla netoužená rovinka na Bílé. Slalomy starších žaček vyhrála Magda Martynková,druhá byla Pyrochtová a třetí Gábina Kudělásková.Naše třinečačka Barbora Kosová byla 27.Mladší žačky vyhrála Tina Volopichová,která jela opravdu skvěle a myslím,že by potrápila i jmenované první tři starší žačky.Druhá Káča Paulátová a třetí Gábina Capová obě z Ostravska.Klára Dohnalová dojela na pátém místě a Lucie Rašková-benjamínek na 27.místě. smile
Obří slalomy startovaly až z cípu sjezdovky na Bílé,škoda,že tak moc sněžilo.Starší žačky se poskládaly na stupních vítězů takto:1.Pyrochtová,2.Hanáková ze Šumperka a 3.Gábina Kudělásková,Barča Kosová na 29.místě.Výsledek né podle mých předctav,ale zasloužený.
Mladší žačky:1.Volopichová,2. Zemanová,3.Paulátová a třinečačka K.Dohnalová na 6.místě.L.Rašková na 26.místě. wink
Autor: Šárka @ 11.02.2006 07:31

Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: