Archiv

hledej (články)

Začíná M ČR ve sjezdovém lyžování Aktuálně icon
Aktuálně
Dnes 15.3.2005 oficiálně bylo zahájeno Mistrovství české republiky ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově Mlýně.Třinecké barvy reprezentují- klasický tandem V.Huťková a V.Dohnal.
Ve středu začínají bojovat o tituly ženy v obřím slalomu. wassat
Veronika startovala s 46 a nedojela první kolo. Po prvním kole vede Hrstková, Kurfurstová a se strátou skoro dvě vteřiny je třetí zatím Záhrobská.V druhém kole a celkově vyhrála Záhrobská.
V dnešním obřím slalomu vyhrál i bratr Záhrobský,druhý Bank a třetí nestor lyžování Vacek z Brna.Třinecký závodník V.Dohnal startoval s číslem 70 a zrozbitou tratí se popral a dojel na solidním 32. místě (13.místo ve st.juniorech).
Na start dnešního slalomu se opět postavila stovka závodníků. V těžkých teplých deštivých dnech se rozdělovaly mistrovské tituly ve slalomu,vyhrál Vráblík,před Krýzlem a polským závodníkem. Třinecký závodník V.Dohnal vypadl v prvním kole.Stejně i V.Hutková nezvládla nástrahy tratě slalomu a v prvním kole odstoupila.smile
Autor: Šárka @ 15.03.2005 19:53

Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259