O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Závody 12.3.-13.3. 2005 Kalendář závodů icon
Kalendář závodů
Ahojte posílám zprávy o dění lyžařského oddílu na víkend 12.3.-13.3. 2005.
Závody již od pátku 11.3. mají žáci a to na oblíbeném kopci Červenohorské sedlo- jedná se o mistrovství Moravy a Slezska.Zatím vím,že jede Klára Dohnalová a Barbora Kosová.Už máme i výsledky z žákovských závodů.Musím napsat, že se nám nic moc nevedlo,nejlepšího výsledku dosáhla Klára 12 místo v obřím slalomu,sice z 93 ročníků čtvrtá,ale musím říct nic moc, čekala jsem víc od naších děvčat.Konkurence přijela i z Čech,tak dejme tomu,že by se ještě o tři místa posunula,ale stále jen ale.

Předžačky závodily na Gruni v neděli 13.3. v obřím slalomu.Na start se postaví Štěpánka Kosová a Veronika Kovářová. Štěpánka zabojovala ve druhém závodě a obsadila pěkné 5.místo.Veronika obsadila 12.místo.

Junioři odjíždí na závody do Špindlerova Mlýna, a tam budou startovat na UNI FIS ve slalomu a obřím slalomu. Jede Veronika Huťková a Vojtěch Dohnal. smile sad winkA už tu máme výsledky ze slalomu,kde Vojtěch dojel z 90chlapů na 25místě(v juniorské kategorii asi 10),ale hlavně snížil body o desítku. Super. Veronika nedojela první kolo. laughingI v dnešním obřím slalomu jsme se nestratili, hlavně v mužské kategorii, Vojta se dostal do točené třicítky(startoval s 46) a po chybě v druhém kole obsadil 22místo.Super. Na proti tomu se Veronika nedostala do točené třicítky(po prvním kole 31), což ovlivnilo i její výkon v rozbité trati a skončila 25. wink
Autor: Šárka @ 08.03.2005 08:30
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: