O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Kyčerka 5.-6.2. 2005 Výsledky závodů icon
Výsledky závodů
Startoval i benjamínek v dospělácké soutěži Aleš Kos, ale nepodařilo se mu sjet zatím ani jeden slalom.
O jarních prázdninách se třinecký oddíl připravoval na nedalekém kopci Javorový, kde musím říci je kopec připraven podle mého gusta a jsem šťastná,že to kluci na Javošu dokázali.Doufám,že se jim i klientela navrátí,protože si myslím,že takového kopce pro ježdění středně pokročilých lyžařů(myslím tím sjezdovku)v okolí není a jsem ráda,že mohu pracovat zde s dětmi, a věřím,že se mládí bude zlepšovat, a ještě nějaký výsledek předvedeme.
Škoda,že juniorům na zdejším gymnáziu podráží nohy ředitel,nejsou excelentní jedničkáři,ale do průměru 1,8 se dostanou což je super výsledek. Bez čtyřek a jen s málo trojkama.Ale překážky z druhé strany sportovce zocelí a dodá více síly,musíme být nad věcí.
Další víkend jsou jedny z největších závodů v naší oblasti na BÍLÉ. Jedná se o FIS závody ve slalomu a dvou obřích slalomech. V loňském roce přijeli zde závodit i japonští, polští, slovenští, nizozemští závodníci a i naše elita jako Kurfürstová, Němec-několika násobný mistr světa v travním lyžování.Třinec bude reprezentovat Veronika Huťková a Robin Szotkovský,Vojtěch Dohnal se bude převracet z boku na bok a léčit z nemoci. wassat
Autor: Šárka @ 10.02.2005 19:13
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: