O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Víkendové závody- 29.1. a 30.1. Výsledky závodů icon
Výsledky závodů
V sobotu a neděli závodili dvě třinecké kategorie a to junioři a žáci.
Junioři bojovali na Soláni o body do moravského poháru.Dobře našlápnuto má Veronika Huťková,která obsadila v obřím slalomu jednou 2.místo a jednou 4.místo.
Vojtěch Dohnal v sobotním obřím slalomu zazmatkoval a skončil na bodovaném 23.místě. V neděli pozici vylepšil a obsadil 12.místo, což ho posouvá na 3.místo v kategorii starších juniorů.
Žáci jeli RKZ na Dolní Moravě. Třinec reprezentovala Klára Dohnalová,která měla uplakaný víkend. Ani v oblíbené dosciplíně,ve slalomu se jí moc nedařilo, obsadila 23příčku a v superG skončila 35. Tato disciplína se v naších podmínkách moc netrénuje,tak rychle v branách jela poprvé v životě.
Myslím si,že pro mladší žáky je zbytečné hodnocení SG. Většina nás trenérů trne,aby se ratolestem nic nestalo a dojeli ve zdraví.Stejně se tyto závody bez zranění neobešly- pohmožděné koleno,zlomené lyže po krkolomném pádu,poraněná ruka.Ptám se proč je tato disciplína v kalendáři žáků?
Slováci jezdí také SG žáků,ale myslím si, že to dělaji rozumněji.Ráno sjedou dvě tréninkové jízdy a v poledne začínají závodit.Aspoň předepsaný trénink na kopci,třeba den předem, kde se jede závod by bylo rozumnější. angry
Autor: Šárka @ 31.01.2005 10:35
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: