O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Junioři ve Špindlerově Mlýně Výsledky závodů icon
Výsledky závodů
Šest dnů závodili a trénovali třinečtí junioři v nejznámějším českém středisku Špindlerově Mlýně.
V sobotu a neděli byli na programu FIS závody ve slalomu.Závody komplikovala velká nadílka sněhu, a proto startovali jen ženy.Třinecká závodnice Veronika Huťková po bojovné jízdě v prvním kole nebyla vůbec spokojená s časem. Po protestech, které jsme dali sice jen ústních(oficiální protest stojí 100franků) jsme nic nedosáhli.Do druhého kola nastupovala Veronika s odhodláním dokázat,že čas,který ji byl připsán v prvním kole je mylný. Dokázala a potvrdila si,že není na tom tak zle i když bohužel čtyřvteřinová stráta po prvním kole ji neposunula na lepší bodovou hodnotu,kterou by dosáhla.
Vojtěch Dohnal závodil až v neděli a se svým výkonem byl spokojen.Ze 104startujících obsadil celkově 38.místo,ve st.juniorech se umístil na 15.místě a vylepšil si své slalomové body. smile
Další plánované závody byli na úterý a středu- superG.Počasí ovlivnilo hlavně mistrovský závod,který se nejel. Tak ze dvou plánovaných SG se jel jeden.Účel byl na půl splněn- vyjet si lepší body v netrénované disciplíně.Podařilo se oběma jak Veronice,tak Vojtovi. Ale ještě budeme muset hledat jeden závod ať potvrdíme bodovou hodnotu.
Tento víkend 29.-30.1. čekají na třinečáky ENL na Soláni. crying
Autor: Šárka @ 27.01.2005 09:30
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: