hledej (články)

Bleskovky Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě
Pátek 21.01.2005
Páteční superobří slalom Světového poháru v rakouském Kitzbühelu byl kvůli dešti a následné větrné bouři se silným sněžením zrušen.
Čtvrtek 20.01.2005
Lyžařka Eva Kurfürstová dojela šestnáctá ve slalomu v německém středisku Lenggries a poprvé v sezoně bodovala v závodu Evropského poháru.
Sportovní tragédii prožila Janica Kosteličová. V historicky prvním slalomu SP na domácí půdě v Záhřebu vypadla trojnásobná olympijská vítězka ze Salt Lake City hned v prvním kole.
Lyžařka Lucie Hrstková získala na zimní světové univerziádě v Innsbrucku třetí medaili. V obřím slalomu vybojovala bronz.
Evropský pohár pokračoval slalomem v rakouském Mellau. Vyhrál Švéd Andre Myhrer, český lyžař Filip Trejbal skončil na 22. místě.
Hustá sněhová vánice dnes znemožnila lyžařům dokončit kvalifikační trénink na sobotní sjezd Světového poháru v Kitzbühelu.
Autor: Huťaska @ 21.01.2005 12:39

Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259