hledej (články)

Bleskovky Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě
01.12.2004
Také druhý trénink na dva sjezdy Světového poháru v Lake Louise se odehrával v režii rakouských lyžařek. Nejrychlejší tentokrát byla Katja Wirthová, kterou s odstupem 19 setin sekundy následovala krajanka Michaela Dorfmeisterová.

Rakouský lyžař Fritz Strobl se blýskl nejrychlejším časem v jediném tréninku na závod ve sjezdu v rámci Světového poháru v americkém Beaver Creeku.

30.11.2004
První trénink na dva sjezdy Světového poháru v kanadském Lake Louise vyhrála Rakušanka Brigitte Obermoserová.

29.11.2004
Dvěma zlomeninami odnesl Kanaďan Vincent Lavoie pád během nedělního superobřího slalomu v kanadském Lake Louise

28.11.2004
Finská lyžařka Tanja Poutiainenová vyhrála v americkém Aspenu slalom Světového poháru. Šárka Záhrobská skončila jedenáctá, Petra Zakouřilová osmnáctá.

Americký lyžař Bode Miller stále nenašel v této sezoně Světového poháru přemožitele. V neděli triumfoval v Lake Louise v superobřím slalomu.

Šárka Záhrobská a Petra Zakouřilová postoupily do 2. kola slalomu Světového poháru v Aspenu. Záhrobská z 12. místa, Zakouřilová z 29. Nejrychlejší byla Chorvatka Kosteličová.
Autor: Huťaska @ 02.12.2004 09:46

Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259