O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Co tak koukonout pod pokličku Kosteličům ? Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě
6.10. PRAHA - Otci-tvrďáci, lídři týmů, se sešli na kopci. "Společný trénink jsme vymysleli vzájemně, i šéf tratí nám vyšel vstříc, dal nás dohromady," líčí Petr Záhrobský. S nadsázkou se o něm mluví, že své děti je ochoten uštvat, tak jako Ante Kostelič.

"Ale oni si dávali do těla víc, jejich trénink je o obrovské disciplíně," říká Záhrobský na adresu Chorvatů. Podivuje se jejich záběru po potížích. Kosteličové opakovaně operovali koleno, trápila ji štítná žláza. Také Ivica si užil problémů. "Byl jsem překvapen, jaké dávky po úrazech vstřebávají."

Kostelič si dával patnáct obřích slalomů denně, jeho sestra devět. "Nepovažuji takovou dávku za optimální, u nás by vedla k opotřebení, Petr a Šárka jsou jiní typově," ví Záhrobský, že jeho syn je o 12 kg lehčí než Ivica a dcera o 20 než Janica. "Oni mezní situace řeší extrémní zátěží, my víc technicky," tvrdí Záhrobský.

Šárka dosud vynikala hlavně ve slalomu speciál. I v tréninku obřího slalomu teď ale prý jezdila s Kosteličovou vyrovnaně. "V prudkých pasážích ztrácela dvě desetiny, jindy byla rychlejší o čtyři pět setin, ale na placce jí Janica ujížděla. Přesto Šárka v obřáku postoupila dál," dodává otec. Právě obřím slalomem na konci října startuje letošní SP.

vap, Právo
Autor: Huťaska @ 14.10.2004 09:18
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: