O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Maier se pečlivě připravuje na olympiádu Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě

Dva roky před turínskými soutěžemi jej prý už zachvátila olympijská horečka. "Kvůli svému zranění jsem byl na olympiádě jen jednou, druhá účast je mým velkým cílem. Olympiáda je pro sportovce ta největší událost," řekl Maier, ozdobený hustým plnovousem. Velkou výzvou je dosáhnout 50 vítězství ve SP

Nejbližší metou je pro něj ale zisk padesátého vítězství v SP. K tomu mu chybějí ještě tři triumfy. Vyrovnal by se tím neméně slavnému Albertu Tombovi, který je zatím druhý v historickém pořadí za bezkonkurenčním Ingemarem Stenmarkem ze Švédska, jenž vyhrál 86 závodů.

"Už jen ta padesátka je velká výzva," řekl Maier, kterého prý případné neúspěchy nemohou rozházet, protože ve své situaci se může lyžováním už jenom bavit. "Všeho jsem dosáhl, všechny sportovní cíle jsem si splnil. Už jde jen o zábavu, to na tom bude to pěkné," těšil se Maier.

Na sezonu se připravoval na Novém Zélandu, kde se zaměřil především na své oblíbené rychlostní disciplíny super-G a sjezd. Obří slalom podle svých slov zanedbával. "Jaká bude náplň sezony, se teprve uvidí," řekl.
Autor: Huťaska @ 09.09.2004 14:20
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: