O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Maier počtvrté vítězem SP, Pärsonová triumfovala poprvé Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě
SESTRIERE - Z obřího slalomu mužů se dnes v Sestriere odjelo jen první kolo. Start druhého byl nejprve odložen na neděli a později zcela zrušen. V sezóně už zbývá odjet jen nedělní slalom speciál a Maier má v celkovém pořadí SP nedostižný náskok 152 bodů před průběžně třetím krajanem Benjaminem Raichem, který má jako jediný z triumvirátu lídrů šanci v něm bodovat.

Ze zrušení závodu, o němž rozhodl sportovní ředitel mužského seriálu SP Güther Hujara, mohl mít kromě Maiera radost ještě Američan Bode Miller. Ten dnes sice nedokončil první kolo a definitivně přišel o naděje na zisk velkého Křišťálového glóbu.

V pořadí obřího slalomu ho však mohl předstihnout jen Fin Kalle Palander, jenž byl po prvním kole druhý, nakonec však k tomu nedostal šanci, a tak se šestadvacetiletý Američan poprvé těšil z vítězství v hodnocení některé z disciplín.

Naopak Raich, jenž po prvním kole vedl, rozhodnutím FIS přišel o možnost zaútočit na celkové vítězství. V případě dnešního triumfu by totiž na Maiera ztrácel jen něco přes padesát bodů, které by při svých slalomářských kvalitách mohl v nedělním slalomu speciál smazat.

Další Rakušan Stephan Eberharter, kterému patřilo dva závody před koncem SP druhé místo, dnes figuroval po prvním kole na nebodované pozici a v neděli na startu nebude.

Autor: Huťaska @ 31.03.2004 16:37
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: