O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Na slalomových tratích kralovali Palander a Pärsonová Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě

25.01. MARIBOR - V kombinaci se čtvrtečním sjezdem triumfoval Američan Bode Miller. Po sedmém místě v rychlostním závodě obsadil dnes ve slalomu čtvrté místo a suverénně zvítězil před Benjaminem Raichem z Rakouska.

Třetí místo obsadil v kombinaci vítěz čtvrtečního sjezdu Lasse Kjus, který si při sobotním klasickém Hahnemkammu obnovil při jednom ze skoků staré zranění menisku. Do poslední chvíle nevěděl, zda dnes nastoupí, ale nakonec se prosadil na stupně vítězů. Pojistil si tak vedení v průběžném hodnocení SP.


Anja Paersonová ze Švédska opět vyhrála mezi slalomovými tyčemi.

Ve své parádní disciplíně slalomu završila Anja Pärsonová double z mariborských svahů. Po sobotním vítězství v obřím slalomu nedala v neděli žádné soupeřce znovu nejmenší šanci a s více než sekundovým náskokem vyhrála již pátý slalom ze šesti v této sezoně. Neporazitelná Švédka tak ve Slovinsku zopakovala svůj loňský dvojnásobný triumf.

Pärsonová nenechala už po prvním kole nikoho na pochybách, kdo při absenci loňské vítězky malého křišťálového glóbu Janicy Kosteličové letos kraluje mezi slalomovými tyčemi. Po krátkém odpočinku se pak nespokojila s jízdou na jistotu a ve druhém kole znovu nejrychlejším časem suverénní triumf potvrdila.

Další medailové pozice si rozdělily Rakušanky Marlies Schildová a Nicole Hospová.

Ze tří českých lyžařek nedosáhla na body v Mariboru ani jedna. Nejblíže k postupu do druhého kola měla překvapivě Eva Kurfürstová, ale od posledního postupového místa ji dělilo 23 setin a obsadila konečné 35. místo. Zklamání si prožila Šárka Záhrobská, neboť nezvládla již první kolo a na dosavadní čtyři bodovaná umístění v sezoně nenavázala. Závod nedokončila ani Petra Zakouřilová.
Autor: Huťaska @ 26.01.2004 10:02
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: