O nás | Kontakt  
 menu
  Úvodní strana
  Závody
  Tréninky
  Užitečné články
  Svět
  Fotkyvidea
  Nástěnka (pokec)
  Odkazy

 naši sponzořiTřinecké železárny

 info
  Kontakt
  Admin
  Archiv


 hledej (články)
Francouzka Carole Montilletová vyhrála v Cortině d'Ampezzo nedělní sjezd Světového poháru. Lyžování ve světě icon
Lyžování ve světě
CORTINA D'AMPEZZO - O další setinu zpět skončila Lindsey Kildowová ze Spojených států, která tak oslavila první umístění na stupních vítězů v kariéře. "Ráno jsem si říkala, že mám za sebou dobrý týden a vrátilo se mi sebevědomí. Včerejší třetí místo mě uvolnilo a už jsem nebyla pod tlakem," zhodnotila třicetiletá závodnice své vystoupení v Cortině.

Ve středu a v pátek obsadila v superobřím slalomu páté a čtvrté místo, v sobotním sjezdu, který se jel kvůli zhoršené viditelnosti na zkrácené trati, skončila třetí. "Dnes bylo vidět lépe, takže jsem víc riskovala," přiznala.

Götschlová si díky dalšímu druhému místu pojistila vedení v průběžném pořadí Světového poháru, v jehož čele vystřídala po sobotním sjezdu Anju Pärsonovou. Švédská slalomářská specialistka dnes dojela dvacátá o 1,68 vteřiny za Montilletovou, která si připsala třetí sjezdařské vítězství v této sezoně, a za Götschlovou zaostává o 71 bodů.

Do vedení se Götschlová dostala i v hodnocení sjezdu. Na druhé místo sesadila o pět bodů vítězku sobotního závodu Hilde Gergovou. Německá lyžařka se tentokrát musela v italském zimním středisku spokojit se čtvrtým místem.
Autor: Huťaska @ 21.01.2004 08:06
Warning: Division by zero in /3w/webz.cz/l/lotrinec/inc/functions.inc.php on line 259
Jméno:
Mail: (nepovinné)

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying Lyžařský oddíl TJ TŽ Třinec doporučuje tento obchod v Třinci: